E rrah e bënë për spital, i dyshuari prangoset, viktima kërkon tretman mjekësor në Gjilan

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale, ka sulmuar viktimën mashkull shqiptar, me ç’rast ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).