E quajti “e shëmtuar”, kështu i përgjigjet Eni Koçi komentueses

Eni Koçi është ofenduar publikisht nga një ndjekëse e saj.

Këngëtarja Eni Koçi ka një numër jo të vogël ndjekësish në Instagram, shkruan lajmi.net.

Mirëpo bazuar në një koment të fundit, jo të gjithë e ndjekin pse janë fans të këngëtares. Dikush prej tyre madje e ka ofenduar atë publikisht duke e quajtur të shëmtuar.

“Nuk e di se çfarë e shtyn vallë një femër të bëjë një koment të tillë? Po më vjen habi sepse më paske edhe follow. Mund të më bësh edhe unfollow dhe pakënaqësitë mund t’i shfrysh në një tjetër profil meqë nuk paske punë tjetër për të bërë. Bye!”, ishte përgjigja e Enit./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).