E pyesin për jetën private? Kjo është përgjigja e Kidës

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është shumë aktive me projekte të reja dhe koncerte.

Këngëtarja ka qenë e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net.

Ajo ka folur për suksesin e këngës së fundit si dhe për projektet e reja që planifikon t’i publikojë së shpejti.

Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për jetën private, duke iu përgjigjur pyetjes se a është në lidhje.

Ndiqeni intervistën e Kidës në videon e mëposhtme dhe mësoni se çfarë thotë këngëtarja. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).