E përshkruan si “Sulltaneshë”, Agnesa Vuthaj vjen me imazhe të reja

Agnesa Vuthaj është krahasuar me një sulltanësh në imazhet e fundit të publikuara.

Kështu e ka krahasuar frizeri i njohur, Kaci Lleshi në një postim të bërë në “Instagram”, ku vet Agnesa shihet shumë e bukur.

Me grimin e thjeshtë, por vetëm me buzët më të theksuara, Agnes mahnitë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).