E pazakontë, në një lokal – kafiteri hedhet prej nga persona të panjohur

Viti – Ankuesi mashkull kosovar pronar i lokalit-kafiteri ka informuar se persona të pa njohur kanë hedhur sprej dhe si pasojë klientët janë larguar nga lokali.

Rasti është duke u hetuar nga policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS