“E nxehtë” edhe në karantinë

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në “Instagram”.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale. E kështu ka bërë edhe një ditë më pare, teksa ka pozuar me një bluzë të bardhë dhe ka ekspozuar asetet e saj.

Ajo menjëherë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, por syrit kritik nuk i shpëtoi një detaj në foto.

Me sa duket silikoni nuk është në vendin e duhur, ose photoshopi është përdorur gabimisht. Të pasmet e Rashelit nuk janë në ‘vendin’ e duhur.

Por pavarësisht këtij detaji, Kolaneci vazhdon të ndezë komentuesit e saj, që e komplimentojnë për format bombastike.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).