E ngacmonte vazhdimisht viktimën femër nga Gjilani, prangoset i dyshuari

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti në vazhdimësi ka ngacmuar dhe kanosur viktimën femër kosovare.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS