E kuqe që të tundon, Kejvina “djeg” rrjetin me pozat në pishinë

E bukur, seksi, provokuese, Kejvina Kthella është parë së fundmi e veshur me të kuqe me një stil elegant.

Fustani ngjyrë trëndafili i dizajnuar nga disenjatori Mr Rex po i shkon asaj për mrekulli.

E Kejvina edhe këtë radhë siç duket e djegu rrjetin me fotografitë në të kuqe.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).