E kërcënon prindin, dërgohet në burg gjilanasi

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar i cili pas një mosmarrëveshje verbale e kishte kanosë babanë e tij viktimën mashkull shqiptar.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).