E kërcënon me armë në lokal, shkak borxhi

Gjilan – Në fshatin Budrikë e Poshtme, ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se në një restorant pas një bisedë verbale që ka pasur me të dyshuarin të cilin e njeh, i njëjti ka nxjerr një armë dhe ka filluar të kërcënoj ankuesin në lidhur me një borxh, me ç’rast kanë intervenuar mysafirët e lokalit dhe janë larguar nga lokali.

Rasti është duke u trajtuar nga njësitet policore njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).