E kërcënon gruan dhe nënën, arrestohet i dyshuari

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, i cili kishte kanosur bashkëshorten dhe nënën e tij viktimat femra shqiptare. Gjatë kontrollimit tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një thikë.

Me vendimin e prokurorit, i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).