E kërcënoi zyrtarin policor, pranga të dyshuarit

/ 1 minutë lexim

Viti – Pas përfundimit të një seance gjyqësore ndaj të dyshuarit mashkull kosovar, i dyshuari i lartcekur e kishte kërcënuar zyrtarin policor.

Lidhur me këtë i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në stacion policor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/