E kërcënoi përmes telefonit, kërkoi para me detyrim, prangoset i dyshuari

Viti – Në fshatin Remnik, të Vitisë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili e kishte kanosur viktimën mashkull kosovar dhe përmes telefoni nga ai, kishte kërkuar para.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS