E kanos përmes rrjeteve sociale një femër nga Vitia, prangoset i dyshuari

Viti – Ankuesja femër kosovare raporton se i dyshuari mashkull kosovar përmes rrjetit social facebook e kishte kanosur.

Njësitë policore kanë arritur ta identifikojnë të dyshuarin nga i cili kanë sekuestruar dy revole dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).