E kanos përmes facebook-it, rasti po hetohet nga policia

Gjilan – Viktima mashkull shqiptar ka raportuar se përmes rrjetit social Facebook ka pranuar një koment me përmbajtje kërcënuese për të dhe familjen e tij.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).