E kanos me armë, arrestohet nga policia e më pas lirohet

Gjilan – Në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një aksidenti të trafikut ka kanosur me armë vozitësin mashkull kosovar, i cili ka tentuar të largohej nga vendi i ngjarjes.

Nga i dyshuari është konfiskuar një pushkë gjuetie me dy fishekë. Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet dhe rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).