E godet nga pakujdesia me veturë, qytetari kërkon tretman mjekësor

Gjilan – Në fshatin Bresalc të Gjilanit i dyshuari mashkull kosovar derisa ishte duke e drejtuar veturën e tij me targa lokale nga pakujdesia e godet viktimën mashkull kosovar, ku si pasojë viktima pëson lëndime trupore dhe dërgohet për tretman mjekësor në Spitalin e Gjilanit.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).