E godet me veturë dhe ikë nga vendi i ngjarjes, viktima po trajtohet në spitalin e Gjilanit

Gjilan – Viktima femër kosovare është duke u trajtuar në spitalin rajonal Gjilan, pasi që e njëjta është goditur me veturë nga e dyshuara femër kosovare e cila gjendet në arrati.

Policia rastin e ka ciëlsuar si vrasje në tentativë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS