E fejuara e Sinan Hoxhës është milionere

Këngëtari Sinan Hoxha është fejuar, duke u dhënë fund spekulimeve për jetën e tij private. E fejuara e tij është Andrra Destani, me origjinë nga Kumanova e Maqedonisë, por që jeton në Gjermani.

Vajza është vetëm 24 vjeç, ndërkohë që këngëtari është 39 vjeç.

Panorama Plus raporton se vajza vjen nga një familje shumë e pasur.

Ndërkohë Bluetooth shkruan se çifti është takuar rregullisht në Paris.

Sipas kësaj gazete, Andrra është diplomuar për mjekësi dhe Sinani i ka dhuruar asaj një unazë 5 mijë dollarëshe për fejesë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).