E fejuara e Genc Prelvukuajt, “përvëlon” me fotot e fundit

E fejuara e reperit dhe producentit, Genc Prelvukaj, Eni Koçi ka postuar disa foto nga pushimet e saj tepër seksi

Eni Koçi ka treguar asetet e saj.

E Genc Prelvukaj duhet të jetë i lumtur që ka një bukuroshe si ajo në gjirin e tij.

Ajo sonte ka postuar disa fotografi nga pushimet e saj, për të cilat nuk ka treguar se ku është duke i kaluar, derisa ka treguar asetet e saj.

Nuk dihet se a është bashkë me të edhe Genci, pasi që ai sot është parë duke postuar disa statuse për Ditën e Çlirimit të Kosovës. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).