E ëmbla Elitë në çdo pozë bën dritë

Duket që po kalon vikend të mirë.

Prezantuesja e shumë pëlqyer Elita Rudi vjen me fotografi të freskëta nga një vend bregdetar, teksa shfaqet plotë stil dhe ëmbëlsi, shkruan Indeksonline.

Elita në llogarinë Instagram ka shpërndarë këto imazhe, teksa duket më në formë se kurrë.
Ndryshe Elitën ditëve të fundit po e shohim në ekran televiziv me emisionin e saj të ri./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).