E dhimbshme, shkolla e Përlepnicës njofton për vdekjen e 8 vjeçares

Gjilan – “E dhimbshme qenka kur japim këso lajme si ky i sotit, i dhimbshëm fakti që sot u largua një engjull nga ne. Suela Qazim Mehmeti sot ndërroi jetë pas një sëmundje të shkurtër e famëkeqe që ia mori jetën shumë shpejtë” thuhet në njoftimin e shkollës së Përlepnicës.

Varrimi i të ndjerës bëhet të Hënën me 15 prill 2019 me IKINDI (ora 16:20) në varrezat e Përlepnicës. Ngushëllime familjes Mehmeti!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).