E detyroi viktimën të kryente marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj, prangoset i dyshuari

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – Në Novobërdë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, nën dyshimin se i njëjti në vazhdimësi e kishte detyruar të dashurën e tij, viktimën femër kosovare të kryej marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj dhe herë pas here nën kërcënim e shantazhe, e kishte detyruar viktimën t’i jap para në shuma të ndryshme.

Uji Dea

Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/