Vali Ranch

E bukura Soni Malaj

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja nga Shqipëria, Soni Malaj tashmë është bërë një nga personazhet më të dashura të ekranit shqiptar. Përveç paraqitjes së përjavshme në “ X Factor” në Shqipëri si anëtarë e jurisë, Soni muajt e fundit ka qenë e angazhuar edhe në muzikë.

Një pjesë të madhe të kohës, asaj po ia merr përkushtimin për pamjen. Edhe pse është bërë nënë, Soni ka punuar mjaftë shumë që ta kthej trupin e saj në formë, duke kuruar edhe look-un njëkohësisht.

Hidromorava

Së fundmi, ajo është paraqitur në përvjetorin e revistës ‘Story’ ku është dukur mjaftë seksi dhe me stil./Indeksonline/