E bukur edhe joshëse Angela Martini mahnitë me pamjen e saj

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini shquhet për format e saj seksi, bukuroshja vazhdon të jetë njëra nga femrat më joshëse, shkruan Gazeta Blic.

Martini vazhdon të jetë femra më e komentuar në rrjetet sociale, ku edhe poston imazhe të shumta.E në fotografin e fundit që ka postuar në rrjetet social “Instagram” bukuroshja shfaqet shumë seksi.

E veshur me ngjyrë të zezë ajo po provokonë shumë me gjoksin e saj.Më poshtë shikoni fotografin dhe binduni se kjo është modelja më seksi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).