E bëri lëmsh rrjetin, por Blerona Zeqiri nuk u martua, kjo është e vërteta

Pak ditë më parë moderatorja kosovare, Blerona Zeqiri bëri lëmsh një publik të tërë.Ishin disa storje që moderatorja i kishte postuar vetë, kështu duke ngritur dyshime se po martohet.

Madje mbishkrim në storjet e saj, Blerona kishte shkruar: Është dita.Edhe pas këtyre detajeve, nuk dihej saktë nëse moderatorja i kishte dhënë fund beqarisë, apo fshihet diçka tjetër pas kësaj.

Gjërat u thelluan kur ajo postoi një foto me fustan të bardhë dhe merrte urime nga kolegët e saj, por duke mos treguar se për çfarë.Por si duket moderatorja nga mashtroi të gjithëve pasi përmes disa videove të tjera të publikuara, Blerona ka zbuluar se ka nisur një biznes të ri, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë moderatorja e njohur kosovare Blerona Zeqiri publikoi pamje me fustan të bardhë duke nxitur kështu dyshimet se është martuar.Bëhet fjalë për një produksion për organizimin e dasmave.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS