E bardha Leonorë

Këngëtarja Leonora Jakupi nuk kishte si të mungonte në ndejën e stilistit Valdrin Sahiti.

E për këtë, Leonora është parë e veshur me një veshje tepër të veçantë.

Mbrëmë ajo është parë duke ecur nëpër tepihun e kuq me një fustan të bardhë, të cilën e ka përcjellë me disa aksesorë.

Janë spikatur çanta e saj dhe disa rrathë të dorës ngjyrë kristali si dhe një palë vathë tjerë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS