Eko Higjiena

Dyshohet se vajza e një vitiasi është rrëmbyer në Shqipëri, rasti po hetohet nga policia

/ 1 minutë lexim

Viti – Ankuesi nuk e kishte raportuar rastin deri me tani pasi që kishte menduar se vajza e tij kishte shkuar me vullnetin e saj.

Ankuesi mashkull kosovar, më datë 26.08.2023 ka raportuar se nga data 20.08.2023 dyshohet se vajza e tij është rrëmbyer nga i dyshuari mashkull kosovar dhe është dërguar në Shqipëri dhe deri me tani gjendet atje.

ArKatana

Ankuesi nuk e kishte raportuar rastin deri me tani pasi që kishte menduar se vajza e tij kishte shkuar me vullnetin e saj. Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/