Fundamenti

Dy të dyshuar rrahën mes vete, policia prangos sulmuesin

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Gjilan – Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se derisa ka qenë me bashkëshortin e saj, janë takuar me të dyshuarin mashkull kosovar, ku të njëjtit kanë filluar të rrahën në mes vete, dhe derisa ankuesja kishte tentuar që t`i ndajë, i dyshuari e ka goditur në kokë me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore.

RCCOLA

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/