Eko Higjiena

Dy të dyshuar akuzohen për vrasje në tentativë dhe lëndim i lehtë trupor

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Prokuroria Themelore në Gjilan, ka ngritur një (1) aktakuzë kundër dy (2) personave.

Hidromorava

Aktakuzat:
Prokuroria Themelore në Gjilan, ka ngritur një (1) aktakuzë kundër dy (2) personave për veprat penale “Vrasja në tentativë” dhe “Lëndimi i lehtë trupor”./rajonipress/