Dy serb përfundojnë në pranga për kanosje

Kllokot – Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj serbë, pasi që të njëjtit kanë kanosur tri viktimat dy meshkuj dhe një femër serbe.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS