Hidromorava

Dy raste të dhunës në familje në Kamenicë, prangosen tre të dyshuar

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Kamenicë – Viktima mashkull kosovar ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar, i cili vuan nga një sëmundje mendore dhe sipas tij dyshohet se është përdorues i narkotikëve, pas një mosmarrëveshje ka shkaktuar dhunë në familje.

Pas tretmanit mjekësor i dyshuari me vendim të prokurorit, është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Mobi Casa

Poashtu në Kamenicë ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy të dyshuarit meshkuj kosovarë pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht atë dhe viktimën mashkull kosovar.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit të janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/