Dy gratë më të famshme, në një foto të vetme

Ato janë dy nga femrat më të famshme dhe më me pushtet në botë: ajo është sekretare e shtetit në SHBA, tjetra një nga aktoret më brilante, që ka luajtur në role të pavdekshme, transmeton Express.

Bëhet fjalë për Hillary Clinton dhe Meryl Streep, të cilat kanë përfituar nga rasti gjatë një evenimenti, për të bërë një foto të dyja së bashku. Në ceremoni ka qenë edhe bashkëshorti i Hillaryt, Bill.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS