Dy gjilanas përfundojnë në burg, kërkoheshin nga Gjykata

Gjilan – Në bazë të urdhëresave të lëshuara nga gjykata janë arrestuar dy meshkuj kosovar dhe të njëjtit janë dërguar në vuajtje të dënimit.

Dy të arrestuarit ishin shpallur nga Gjykata si persona në kërkim./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS