Dy albumet e Dua Lipës në top 10 më të dëgjuarat në ‘Spotify’

Dua Lipa jo më kot po konsiderohet si një nga artiset më të mira në treg.

Platforma digjitale e ‘Spotify’ ka publikuar listën e 10 albumeve më të dëgjuara në këtë platformë gjatë këtij viti, shkruan lajmi.net.

Dhe në listën e 10 albumeve më të klikuara gjendet emri i dy albumeve të Dua Lipës, ai i fundit ‘Future Nostalgia’ dhe ‘Dua Lipa.

‘Future nostalgia’ renditet e dyta me gjithsej gjashtë milionë klikime ndërdsa ‘Dua Lipa’ me tre milionë klikime kap pozitën e gjashtë. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).