Hidromorava

Dy aktakuza të ngritura për vjedhje të pyllit dhe një person i ndaluar

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Prokuroria Themelore në Gjilan, me urdhër të prokurorit ka ndaluar një (1) person në kohëzgjatje prej 48 orëve dhe ka ngritur dy (2) aktakuza kundër dy (2) personave.

Hidromorava

Prokuroria Themelore Gjilan
Aktakuzat:
Prokuroria Themelore në Gjilan, ka ngritur dy (2) aktakuza kundër dy personave për veprën penale “Vjedhja e pyllit”./rajonipress/