Dy aksidente trafiku me lëndime në Gjilan

Gjilan – Ka ndodhur aksident trafiku në mes dy veturave me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit njëri nga ngasësit ka pësuar lëndime trupore për çka edhe i është ofruar tretman mjekësor e me pas është liruar për në shtëpi.

Po ashtu në Gjilan ka ndodhur një vet-aksident trafiku me ngasës mashkull kosovar. Ngasësi pasi që ishte nën ndikim të alkoolit, ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe si pasojë e aksidentit pëson lëndime trupore për çka edhe i është ofruar tretman mjekësor e me pas është liruar për në shtëpi njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).