Durmishi shënon gol të bukur për Betisin

Riza Durmishi, futbollisti shqiptar ka shënuar një gol të bukur për skuadrën e tij, Real Betis ndaj Malagas.

Golin Durmishi e shënoi në minutën e 24’të, për rezultatin 1 me 1, shkruan IndeksOnline.

Shqiptari që përfaqëson Danimarkën, është që nga viti 2016 pjesë e klubit spanjoll.

Ai ka marr oferta të ndryshme nga klubet europiane dhe vështirë se do ta shohim në La Liga për sezonin tjetër./IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).