Dumoshi: LDK është me fat që e ka një kryetar si Isa Mustafa

Vlora Dumoshi e LDK-së ka folur edhe për liderin e partisë që i takon, Isa Mustafën.

Ajo e ka përshkruar Mustafën si një person shumë të dedikuar në punë, duke theksuar se LDK është me fat që e ka atë kryetar.

“Është një fat i madh që LDK e ka një kryetar si Isa Mustafa unë kam pas fatin që të punojë shumë afër me të kam mësuar shumë nga kryetari. Ai iu jep hapësirë grave për të qenë pjesë e proceseve në shoqëri por edhe menaxhimin të cilin ai e bën si një ekonomist i shkëlqyer i cili me gjenerata ka qenë profesor. Është një njeri shumë i dedikuar në punën e tij, një njeri që e donë shtetin”, ka thënë Dumoshi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).