RCCOLA

Duke manovruar me armën e zjarrit i shkrep aksidentalisht, lëndohet i dyshuari dhe viktima

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Viti – Në fshatin Skifteraj, të Vitisë është arrestuar i dyshuari kosovar për shkak se derisa ishte duke manovruar me një armë e njëjta i kishte shkrepur aksidentalisht, me ç’rast i dyshuari dhe viktima mashkull kosovar kanë pranuar trajtim mjekësor.

Mobi Casa

Arma që dyshohet se është përdorur në rast është sekuestruar. Ndërsa i dyshuari pas trajtimit mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/