Duka me tjetër fytyrë për Elseid Hysajn

Presidenti i FSHF, Armand Duka, ka folur sërish për radio “Kiss Kiss”.

Ai ka theksuar se kapiteni Elseid Hysaj po bën mjaft mirë me trajnerin Gennaro Gattuso.

Një deklaratë e shpejtë për të “hedhur poshtë” fjalinë e tij të mëparshme se Hysaj nuk ka luajtur mirë me Shqipërinë.

“Hysaj po i luan të gjitha ndeshjet dhe po i luan mirë. I ka cilësitë dhe Gattuso i ka dhënë më shumë besim. Elsi ndihet mirë në ekip, luan më mirë dhe e ka gjetur veten mirë. Forma e tij e mirë ka ardhur edhe falë trajneri Gattuso”, tha Duka.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).