Dua Lipa shfaqet atraktive

Dua Lipa është shfaqur shumë atraktive në foton e fundit.

Dua Lipa po edhe pse jo në muzikë po qëndron shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht po publikon imazhe dhe video nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Pas fundjavës që kaloi bashkë me Anwarin dhe të ëmën e tij, tani këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi në Instagram ku ka zbuluar të brendshmet e saj.

Përndryshe kohë më parë në një intervistë Dua kishte treguar arsyen e mungesës së saj në muzikë, prishtinasja është duke punuar në një album muzikor. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).