Dua Lipa renditet e dytë në ‘Top Global Albums’ në Spotify

Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur.

Ajo ka arritur të renditet e dyta në ‘Top Global Albums’, shkruan Indeksonline.

Kështu bëri të ditur vet këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

“Future Nostalgia” po veçohet si njëri nga albumet më të mira. dhe më të dëgjuara./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS