Dua Lipa mahnitë në Miami, duket “përvëluese”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është njëra nga shqiptaret më të suksesshme në botë.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet e veshur e tëra në veshje farmerke dhe duket shumë seksi dhe provokuese.

Tërë pamjen e saj ajo e kishte kombinuar me aksesor ngjyrë ari dhe po ashtu take me të njëjtën ngjyrë.

Ndryshe, Dua në këto imazhe shfaqet nga Miami./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).