Dua Lipa bën shqiponjën

”Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa së bashku me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti kanë mbajtur një takim ku asaj i është dhuruar edhe çelësi i qytetit të Prishtinës, shkruan “Zëri.info”.

Pas këtij takim të dy kanë bërë fotografi e ku njëra prej tyre ishte edhe duke e bërë shqiponjën, simbolin e shqiptarëve.

Dua pritet që sot të performojë në festivalin “Sunny Hill Festival”, i cili fillon sot dhe mbaron të dielën. /ZËRI

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).