Drita nëse eliminon Linfield do të takohet me Legia Warszawa

Sot është hedhur shorti për raundin kualifikues, ku nesë skuadra e Dritës eliminon skuadrën nga Irlanda e Veriut, Linfield, skuadra e Dritës do të takohet me skuadrën polake, Legia Warszawa skuadër shumë e njohur në futbollin evropian.

Drita të martën duke filluar nga ora 18:00, do të përballet me skuadrën nga Irlanda e Veriut, Linfieldin./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).