Fundamenti

Drita në gjysmëfinale të Kupës

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Skuadra e Dritës është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll, pasi në cerekfinale mposhti skuadrën e Dukagjinit pas ekzekutimit të penalltive.

Koha e rregullt e ndeshjës përfundoi pa gola, dhe fituesi u përcaktua pas penalltive.

Eco Higjiena

Nga pika e bardhë, Intelektualët ishin më të saktë duke arritur që të kualifikohen në gjysmëfinale.