Drita me stafin e saj dalin negativë edhe në testin e dytë

Futbollistët e Dritës dhe stafi teknik i saj, në testin e dytë të bërë për COVID -19 kanë dalur negativ, këtë e ka bërë të ditur pak minuta me herët Instituti i Shëndetësisë Publike të Kosovës.

Ky lajm i shumë pritur për “bardhekaltërtit” e Dritës, vetëm sa ju ka dhënë kurajo më tepër për tu udhëtuar nesër për Nion të Zvicrës.

Zyrtarët e Dritës e kanë falënderuar Institutin e Shëndetit Publik për bashkëpunimin dhe gatishmërinë, ata njëherit janë betuar se udhëtojnë të gjithë së bashku më të fort se kurrë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).