Drita humb kryesimin, barazon në Klinë

/ 1 minutë lexim

Në ndeshjen e xhiros së 29-të të Superligës së Kosovës në futboll, Drita ka marrë vetëm një pikë në ndeshjen kundër Dukagjinit.

Ndeshja e zhvilluar në Klinë përfundoi me rezultat 0:0.

Me ketë barazim Drita ka humbur kryesimin e tabelës, dhe tani gjendet në pozitën e dytë. Drita është e dyta me 57 pikë, një më pak se Ballkani.