Drita dorëzohet për titull, mposhtet nga Malisheva

Skuadra e Dritës ka pësuar humbje në shtëpi nga Malisheva me rezultat 0:1, kështu duke e humbur edhe matematikisht titullin e kampionit.

“Bardhekaltërit” e Dritës dukeshin të dorëzuar pas rezultateve negative kundër Ballkanit dhe Gjilanit.

Golin e vetëm mysafirët nga Malisheva e shënuan në minutën e 56-te, nëpërmjet sulmuesit Sobowale.

Drita ndeshjen e fundit e zhvillon kundër Drenicës në Skenderaj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS